Eco Agro Farm

Žiūrėkite mūsų vaizdo įrašą

Ūkį sudaro daugiau kaip 700 ha plotas, apsuptas miškų ir retai apgyvendintos teritorijos. Jame auga išskirtinai tik ekologiškos grūdinės bei ankštinės kultūros, kurios tip pat yra naudojamos šalia įsikūrusio paukščių ūkio pašarams gaminti. Prieš daugiau kaip 6 metus įgijome ekologinį sertifikatą, kas užtikrina, jog produkcija atitinka aukščiausius reikalavimus ekologiškų produktų gamybai bei prekybai.

Vieta

Ūkis yra įsikūręs rytų Lietuvoje, Švenčionių raj., šalia retai apgyvendinto Adutiškio miestelio, turinčio apie 700 žmonių populiaciją. Nuo seno šis kraštas buvo daugiausia agrikultūrinis. Jo apylinkėse nėra pastatytų didelių gamyklų, dėl to šių vietovių tiek žemė, tiek oras yra švieži ir neužteršti cheminėmis medžiagomis.

ekologiški produktai

Istorija

Ūkis buvo įkurtas 2005 metais: per tuos metus sukaupta augalininkystės patirtis bei žinios šiandien leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją. Mūsų tikslas – savomis rankomis prisiliečiant prie kiekvieno proceso etapo, nuo sėklos pasėjimo iki galutinio vartotojo, užtikrinti kokybės garantą klientui.

Nuolat vystydami ir plėsdami ūkį mes neužmirštame pagalvoti apie galimas pasėkmes gamtai. Ieškome būdų, kuriais efektyviai sumažintume įsikišimą į natūralius gamtos procesus. Savo veikla siekiame ne pažaboti gamtą, tačiau tapti jos dalim. Dėl to visas ūkis ir jo komponentai yra ekologiški ir kiekviename žingsnyje įvertinti ne tik pagal nacionalinius, tačiau taip pat –  aukščiausius, visoje ES galiojančius, ekologinius standartus.

ekologiški produktai
ekologiški produktai
ekologiški produktai

Reikia konsultacijos?

Kreipkitės visais su produktų vystymo procesu, ūkio eksploatacija ar prekyba susijusiais klausimais.

Sertifikatai

ekologiški produktai
ekologiški produktai
ekologiški produktai

Galerija

Susisiekite

Kreipkitės visais su produktų gamybos procesu, ūkio eksploatacija ar prekių įsigijimu susijusiais klausimais.

Ecoagro Farm.

Tomas Patalavičius
tomas@ecoagrofarm.com

Rūta Patalavičiūtė
ruta@ecoagrofarm.com

Your cart is empty

Go Shopping
Subtotal44: 0.00